Polecają nas - Catering Dietetyczny Tummy Heaven

Ada Janowicz

Od 8 lat należę do grupy 400 metrów Kadry Narodowej, reprezentując na arenach europejskich i międzynarodowych Polski Związek Lekkiej Atletyki. Na swoim koncie mam medale Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Kacper przez 16 lat trenował BJJ, a aktualnie oprócz treningów, realizuje się jako fizjoterapeuta. Sport mamy we krwi, a naszym największym celem są Igrzyska w Tokio w 2020. W realizacji tego marzenia pomaga nam Tummy Heaven – już po tygodniu współpracy zauważyliśmy, że dzięki zbilansowanym posiłkom organizm dużo szybciej się regeneruje, co podnosi znacznie jakość treningów. Również problem z dobrym samopoczuciem, pracą jelit, bólami brzucha na treningach zniknął po zastosowaniu diety. Zyskaliśmy nie tylko czas i zdrowie, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie i więcej energii w ciągu dnia. Posiłki są pyszne, zróżnicowane, dużym atutem jest ich różnorodność, a fit desery powodują, że żadne z nas nie czuje się na diecie – przyjemnością jest korzystanie z pudełek Tummy Heaven.

Agata Ciemniak

Agata Ciemniak – instruktor fitness i trener personalny, a prywatnie szczęśliwa mama dwóch synów.

“W życiu staram się pogodzić dom oraz wychowanie dzieci z pracą i z własnymi potrzebami i aspiracjami. Dzięki wsparciu Tummy Heaven Catering zdecydowałam, że zacznę przygotowywać się do zawodów Bikini Fitness. Mam więcej czasu, siły i energii. Wcześniej moja dieta nie była idealna. Moja uwaga skupiona była na innych wyzwaniach dnia codziennego przez co ta sfera trochę kulała. Po dwóch miesiącach z dietą pudełkową schudłam 4kg a skład i proporcje ciała zmieniły się diametralnie.

Teraz codziennie rano, gdy pod drzwiami czekają dwie torby pysznych posiłków przygotowanych dla mnie i męża, budzę się z uśmiechem na twarzy i czuje się jak dziecko, które nie może doczekać się prezentu. Gdy spieszę się i w biegu na trening zazwyczaj chwyciłabym “cokolwiek”, teraz ze spokojem sięgam do lodówki po gotowy posiłek, który obliczony jest idealnie do mojego zapotrzebowania. Gdy wieczorem wracam z zajęć zwykle o późnej porze, delektuje się gotową kolacją, która zawsze smakuje idealnie a regeneracja postępuje tak jak powinna, bez dziur w dostarczaniu wartości odżywczych.

Uwielbiam zdrowe deser, pyszne sałatki, zupy kremy, muffinki, dania obiadowe na mleku kokosowym  i wiele specjałów, których normalnie zjadłabym na raz dużo więcej, niż jest mi wydzielone …chociażby fit ciasteczko z masłem orzechowym UWIELBIAM i zachęcam do spróbowania! Oboje z mężem lubimy jeść, a jedzenie z Tummy Heaven to czysta przyjemność .

Adam Ciemniak

Adam Ciemniak – zawodnik i trener w programie FTI Sport przygotowujący kolarzy amatorów, instruktor indoor cycling, trener przygotowania motorycznego, founder studio do badań wydolnościowych i bikefitingu. Cel na rok 2019 to Mistrzostwa Polski Masters w jeździe na czas oraz inne imprezy w tej właśnie odmianie

„W pracy z zawodnikami dieta jest kluczem do sukcesu a trening bez niej to jak szklanka wypełniona wodą do połowy. Dzięki współpracy z Tummy Heaven mam możliwość przygotować się do sezonu 2019 w pełni profesjonalnie. Po niespełna 3 miesiącach na diecie nastąpiła wyraźna poprawa tempa regeneracji. Jednostki treningowe w każdym przypadku mogę realizować na 100% a wyniki badań dotychczas nie były tak dobre. Kontrola wagi, która w sporcie jest kluczem również jest znacznie ułatwiona. Smak przygotowanych posiłków jest zróżnicowany a kluczem do decyzji o współpracy z TummyHeaven jest oszczędność czasu, który może być wykorzystany na trening lub regeneracje. Polecam nie tylko sportowcom“

Więcej o mojej pracy na www.facebook.com/protrenujmy

Gracji Błaszczyk

Pełna recenzja naszego cateringu dostępna jest na blogu Gracji:
http://www.supersizexl.pl/2018/06/dieta-pudekowa-od-tummy-heaven.html

  • Twój koszyk jest pusty.